KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Skolplancher 8181359
nr 818 1359
Skolplancher
11 st. ca 60x90
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 1 april 2013
kl 18:51:37
100 kr
400 kr
300 kr
400 kr
450 kr
800 kr
600 kr
800 kr